NEW S'S24 MIX & MATCH COLLECTION
0

ביקיני בגדי ים

בגדי ים ביקיני

אין כמו בגד ים שגזור טוב ומונח טוב על הגוף. זה נכון במיוחד כשיש פריטים שמתאימים לשנים רבות, כפריט אופנה קלאסי שלא משתנה לעולם. ביקיני מתאים היום למידות גוף שונות והוא לא מותרות, אלא הוא פריט הכרחי במלתחת בסיס. כשמוצאים את הגזרה הנכונה לגוף שלכן אתן יודעות שלא משנה מה תהיה האופנה הבאה, אתן את המלתחה הבסיסית שלכן לקיץ כבר בניתן היטב בעזרת ביקיני בגדי ים שבאים מבית טוב ומיוצרים באיכות מעולה. בחברת MAY IVRY SWIM מייצרים ומעצבים רק בגדי ים קלאסיים ואיכותיים שעונים על כל הדרישות ויכולים לשמש אתכן שנים רבות ללא תלות בטרנדים אופנתיים מתחלפים.
 

ביקיני בגד ים


קורה לא פעם שאת מגלה שהביקיני שמתאים לך באמת, מורכב משילוב של שתי גזרות, משום שחלק אחד אידיאלי לחזה וחלק אחר מסט שונה הולם את הירכיים ומדגיש אותם הכי טוב. כדי למצוא את הסט המושלם שלך, למה לא לבחור בגד ים של מעצבת שיודעת בדיוק איך להתאים את בגד הים לגוף שלך, ומאפשרת לך לערבב ולהתאים אחד לשני? חברת MAY IVRY SWIM מתמחה בעיצוב בגדי ים שהולמים כל גוף ובגלל האיכות הבלתי מתפשרת של הבדים הם גם נשארים אתך שנים מבלי להתבלות ולאבד צורה.

איך לבחור ביקיני בגד ים אידיאלי לגוף שלך?


ראשית, המידות שלך צריכות להילקח בחשבון כדי לבחור בגד ים נכון. אנחנו יודעים שלא תמיד ירכיים שופעות הולכות יחד עם חזה קטן ולכן יש לפעמים חוסר התאמה במידות. במקרה כזה הכי טוב לבחור תחתון ביקיני עם מפתח ירך שמתאים להיקף הירכיים וחזייה שמתאימה לגודל והיקף החזה, כך שהכל יוחזק טוב והדוק ובמקום, זה הבסיס של בחירת בגד ים.
 
סגנון הוא עניין של טעם אישי אבל בעיקר של מה שהולם אותך. מלבד המידות, יש לכל אחת מבנה גוף שנראה טוב יותר בגזרות מסוימות. אם יש לך גזרת שעון חול קלאסית יתאימו לך דגמים מסוימים שמדגישים את המותניים שלך, וכדאי לא לוותר על כך. אם יש לך מותניים פחות צרות אפשר לבחור בביקיני שמושך את המבט לחלק היותר מעניין בגוף שלך במבט ראשון.
 
איכות של בגד ים חייבת להיות הטובה ביותר דווקא בבגד כזה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, בגד ים לא צריכים להחליף מדי שנה. אם מדובר בבגד ים איכותי הוא מחזיק מעמד שנים ואם מצאת את הגזרה האידיאלית שלך על אחת כמה וכמה שאסור לך להתפשר על החלפתו.

בגדי ים ביקיני - התאמה מושלמת לכל אישה
 

יש בגדי ים שאין ספק שהם עוצבו ונתפרו במחשבה על האישה שלובשת אותם. אלה הם בגדי הים של MAY IVRY SWIM שאפשר לזהות בהם את התפירה העילית ואת האיכות של הבדים. בגלל זה גם הגזרות שלהם מושלמות לכל מבנה גוף ומותאמות באהבה לנשים שמחפשות אותם.

איך שילוב חלקי ביקיני בגדי ים מחמיא לך בבחירה הנכונה?


לא פעם קורה שחלק הגוף העליון וחלק הגוף התחתון דורשים התייחסו שונה מבחינת גזרת הביקיני שמתאימה להם. לכן, כאשר יש אפשרות לבחור חלק עליון מסט אחד וחלק תחתון מסט שני זה יוצר את הביקיני המושלם שלא צריך להתפשר עליו. זה נכון במיוחד למי שמעדיפה גזרה מסוימת כמו מחשוף עגול או מי שמעדיפה גזרה אחרת כמו וי שנראה יותר טוב על החזה שלה. זה נכון גם לגבי גזרת תחתון שיכולה להיות גבוהה או נמוכה לפי העדפות, ואפשר לשלב ביניהם.
 
סיבה נוספת לשילוב נכון יותר של חלקי ביקיני מסטים שונים, היא הבדלי המידות. יש חלקים שמחמיאים יותר לפלג גוף תחתון מלא יותר ויש חלקים שמחמיאים יותר לפלג גוף עליון מלא. כשרוצים לקבל את הסט המושלם שמכסה את כל קווי המתאר של הגוף שלך מבלי להתפשר, זוהי הדרך הטובה ביותר להרכיב מערכת ביקיני מושלמת לכל אחת.
 
הסיבה הכי פשוטה לערבב ולבש היא צבעים – למה לא לערבב בין צבעים תואמים או מנוגדים על מנת ליצור מערכת ביקיני מעניינת ושמחה, בדיוק לגיל שלך ולמצב רוח שמתאים למסיבה בבריכה?

ביקיני בגדי ים - נוחות לכל אחת


בחירת סט ביקיני על ידי ערבוב חלק עליון ותחתון מסטים שונים היא סוד ההצלחה של חברת MAY IVRY SWIM, שמציעה לכן את הדגמים האידיאליים למבנה הגוף שלך. אין מצב שלא תמצאי בגד ים שנכון לך עם מבחר רחב כזה.
x

#{title}

#{text}

#{price}